Září 2012

Jsme jinde

23. září 2012 v 14:42 | Roni
Přemítily jsme se na jinou stránku. ZDE!


Láska

7. září 2012 v 0:01 | Roni |  Pocity
Láska, pro někoho krásné téma, pro někoho zas né, tak oblíbené.
Já jsem v pubertě, takže se mi teď líbí víc kluků, než se mi kdy vůbec líbilo. Nebo se mi líbí i ti, kterých jsem si dřív ani nevšímala.
Momentálně jsem dost zamilovaná, ale opravdově.
Lásku musí člověk cítit tak nějak v sobě. U srdce. Když se podívá na člověka, musí ucítit takový pocit, který znamená, že jste opravdu moc zamilovaní. Když se Vám někdo líbí, neudělejte tu chybu jako já.
Aspoň se na toho člověka usmějte, a třeba bude něco víc. Nikdy nevíte, co se Vám přihodí. Já jsem hrozně stydlivá a styděla jsem se na jednoho kluka usmát a bohužel ho uvidím až za rok. Fakt, kdybych to tenkrát udělala, tak bych si aspoň nemusela vyčítat, že jsem to ani nezkusila.

Tvoje znamení horoskopu a jak myslíš, že na tebe sedí?

5. září 2012 v 15:31 | Roni |  Pocity
Já jsem ve znamení štíra, což prozrazuje mojí osobnost. Četla jsem si v jedné knize - Horoskopy, o mém znamení. Musím říct, že to na mě celkem sedí. Je jasné, že mám několik dobrých, ale i špatných vlastností. Asi vemu prvně ty kladné.
Umím udržet tajemství. Nemusím být středem porornosti. Mám méně kamarádů/kamarádek, se kterýma bych se hodně bavila, ale jen jednu nejlepší kamarádku, kterou mám nade vše moc ráda a důvěřuji jí. A teď ty zápornější. Jsem žárlivý člověk. Dokáže mě něco dost naštvat. Jsem vtipná a chytrá. (S tou chytrostí, né, že bych se nějak vychloubala)
Takže, když jsem si tu knížku přečetla, zjistila jsem o sobě dost věcí. I ty, které na mě úplně zapadnou.


A co jste vy za znamení? Máte nějaké kladné, ale i záporné vlastnosti?

1. den školy

3. září 2012 v 9:41 | Roni |  Ostatní

Sobota

2. září 2012 v 11:39 | Roni |  Ostatní
Ahoj, dala jsem si chvilku pauzu.
Včera jsem byla s kamarádkou na takové akci, kde hrála skupina Jama. Byla škoda, že tam nebyl Lazaret, protože zpívá líp.
Nejhorší na tom je, že jsem tam viděla kluka, který se mi vloni líbij a včera tam byl zas. To je hrozný, jsem zase zamilovaná. A než ho zase uvidím, musí uplynout rok, kdy bude další akce. Hrozný pocit, když jste do někoho zamilovaní a ten druhý o tom nemá ani páru.
♥Stalo se Vám to taky někdy?♥