Sims 3 - Mazlíčci

30. července 2012 v 10:35 | Roni a Nesí
The Sims 3 je počítačová hra z roku 2009 vytvořená Studiem The Sims a produkovaná společností Electronic Arts. Jedná se o pokračování slavné hry The Sims 2. Je dostupný pro PC, PlayStation 3, Xbox 360, Nintendo DS, Nintendo 3DS, Nintendo Wii a mobilní telefony s aplikací Java. V prvním týdnu prodeje se prodalo 1,4 milionů kopií. Žánrově se jedná o simulátor života.The Sims 3 je už třetí pokračování velké série "Simů". Datum vydání dlouho kolísalo, ale nakonec se ustálilo na 5. červnu 2009. Tento díl je více propracovanější než předchozí - lepší hudba, efekty, více možností; např. pohled na mapu.
Nové sousedství Sunset Valley je živé a neomezené. Ve hře se budete smět pohybovat bez načítacích obrazovek mezi všemi lokacemi hry, což výrazně zlepší plynulost hraní. Po městě se bude možné pohybovat pěšky, autem či na kole.
Aspektem The Sims 3, je kompletně přepracovaný, velmi realistický editor tvorby Simů. Hráč již v podstatě není ničím omezen a své Simy si tvoří zcela podle svých představ. Editor tvorby Simů: CAS bude nově obsahovat svobodnou volbu při výběru barev či vzorů šatů, ale i bot a ponožek či si bude možné zvolit různou barvu vlasů od kořínků až po konečky. Nově také bude možné přidělit každé osobě pět odlišných vlastností. Mezi ně patří například odvaha, umělecké sklony, vlezlost, vegetariánství, puntičkářství, kleptomanie, romantičnost, nešikovnost, stihomam a mnoho dalších.
V módu stavění nyní lze nábytek umisťovat kamkoliv v jakémkoliv úhlu a hráč již není omezován čtvercovou sítí. Objekty lze natáčet i úhlopříčně. Stejně jako při tvorbě oblečení lze měnit povrchy a barvy nábytku. V této hře také lze používat cheaty.Stačí stisknout Ctrl+Shift+C a zadat do výsledného okénka nějaký cheat.Zde je několik z nich: motherlode-přidá 50 000 Simoleonů (peníze v The Sims), aging on/off-vypne či zapne stárnutí, familyfunds+jméno rodiny+částka (např.:familyfunds Novák 1 000 000)-přidá uvedenou částku, make happy-nejlepší nálada, make me know everyone-Vašeho Simíka bude znát každý druhý, testingcheatsenabled true-pokud kliknete na jakékoli místo ve městě a přitom stisknete Shift,zobrazí se možnost ,,Teleportovat Simíka sem".Také díky tomuto cheatu můžete zvyšovat či snižovat různé životní potřeby. Pokud podržíte Shift a kliknete na schránku, nabídne se vám spousta interakcí, např. Vybrat kariéru... a nebo Vypnout potřeby tzn. nebudete se muset starat o své simíky pokud třeba chcete dosáhnout co nejrychleji vrcholu v nějaké dovednosti.
Kdo nějaké má?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu?

Klik!

Komentáře

1 smile-sany smile-sany | Web | 30. července 2012 v 14:24 | Reagovat

To je super hra:) Taky bych ji chtela:D

2 Roni a Nesi Roni a Nesi | Web | 30. července 2012 v 14:25 | Reagovat

:) Mám! ;)

3 Nesi Nesi | Web | 31. července 2012 v 15:58 | Reagovat

Hezký video! Hra je to fakt suprová!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama